Niebieski Parasol – akcja bezpłatnych porad prawnych od radców prawnych

Czy masz trudną sytuację, która wymaga pomocy profesjonalisty i chciałbyś z tej pomocy skorzystać? Czy borykasz się z problemami związanymi z prawem, którymi samodzielnie nie umiesz się zająć? Czy chciałbyś, aby osoba profesjonalnie zajmująca się zagadnieniami z zakresu prawa przyjrzała się dokumentom w Twojej sprawie i na tej podstawie powiedziała Ci, czy masz szansę na wygraną w ewentualnym sporze na drodze sądowej?

Chciałbym, abyś na powyższe pytania nie musiał odpowiadać TAK, ale jeśli jednak odpowiedziałeś na te trzy pytania twierdząco, mogę Ci pomóc! Szczęśliwym zbiegiem okoliczności, już w przyszłym tygodniu odbędzie się kolejna edycja akcji Niebieski Parasol. Projekt ten polega na nieodpłatnym udzielaniu porad prawnych przez radców prawnych z całego kraju.

Tegorocznej edycji towarzyszą hasła: Bądź mądry przed szkodą/ PRACA – RODZINA – BIZNES. Aby poznać szczegóły akcji, wystarczy że skontaktujesz się z miejscową izbą radców prawnych, którzy udzielą Ci niezbędnych informacji.

Miło mi poinformować, iż w tegorocznej akcji będę miał możliwość osobistego uczestnictwa. W dniach 14-15 września świadczenie nieodpłatnych porad prawnych odbędzie się w Krakowie, w godzinach od 14.00 do 18.00 przy ul. Francesco Nullo 8. Jeśli chciałbyś porozmawiać ze mną, będę dostępny w dniu 15 września w godzinach od 16.00 do 18.00.

Gorąco zachęcam Cię do wzięcia udziału w Niebieskim Parasolu, widzimy się wkrótce!

Dodaj komentarz