Niebieski Parasol 2015, czyli akcja bezpłatnych porad prawnych radców prawnych

Maciej Bednarek        07 września 2015        Komentarze (0)

Czy masz problem prawny, którego nie potrafisz samodzielnie rozwiązać?

Czy potrzebujesz pomocy, którą chciałbyś uzyskać od profesjonalisty?

Czy zależy Ci na tym, aby prawnik przejrzał dokumenty Twojej sprawy i ocenił, jakie są Twoje szanse na wygraną w ewentualnym sporze sądowym?

Mam nadzieję, że na powyższe pytania możesz odpowiedzieć „nie”. Jeśli jednak odpowiedziałeś 3 razy „tak”, to nic straconego. Tak się bowiem składa, że już w przyszłym tygodniu organizowana jest kolejna edycja akcji pn. Niebieski Parasol, w trakcie której radcy prawni z całej Polski udzielają nieodpłatnych porad prawnych.

Hasło tegorocznej akcji to Bądź mądry przed szkodą/ PRACA – RODZINA – BIZNES. Jeśli zatem potrzebujesz pomocy prawnej, to skontaktuj się z miejscową izbą radców prawnych, aby poznać szczegóły akcji.

W Krakowie akcja świadczenia bezpłatnych porad prawnych odbędzie się 14 i 15 września. Porady będą udzielane w tych dniach w godzinach 14.00-18.00 przy ul. Francesco Nullo 8.

W tym roku również i ja wezmę udział w Niebieskim Parasolu. Jeśli chciałbyś się ze mną spotkać, to zapraszam pod powyższy adres już 15 września w godzinach 16.00-18.00.

Zapraszam Cię serdecznie do udziału w akcji i skorzystania z bezpłatnych porad prawnych 🙂

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: